11.01.2015 р.
Центральна площа міста. Різдвяна шопка.
10.01.2015 р.
Театральний майдан.
Волинський академічний обласний український музично-драматичний театр імені Т.Г.Шевченка
7.01.2015 р.
Різдво. Центральна площа міста.
Свято-Троїцький собор
Святкові центральні ялини міста та фігури - символи наступного року "коза" та "вівця"
"Стіна пам*яті НЕБЕСНОЇ СОТНІ та за загиблими у АТО"
04.01.2015р.
Екскурсія вечірнім старим містом ІІ )))
Продовження вчорашньої емоції. Стара частина міста Луцька прпосто казкова під снігом у вечірні години:
І знову Луцький замок
Кірха - зразок готичної архітектури міста
Лютеранський будиноч із різдвяними зірками)))
"Будинок з химерами" під снігом)))
03.01.2015р.
Екскурсія вечірнім страрим містом)))
Це просто шикарне відчуття бути тоді і там де абсолютно відсутні люди з огляду на святкові дні... зовсім зимовий вітер не зіпсував емоцій.
А це вулиця Братковського... і спізнілий монах....зі спини....
Історія:
Гарна впорядкована вулиця, яка біжить дугою від майдану Братський міст і вулиці Данила Галицького до вулиці Кафедральної. Сформувалася в кінці ХVIII ст. Основна її частина пройшла по ліквідованих дерев'яних укріпленнях Нижнього замку та Глушецького передмістя. Пересікається з новоутвореною в повоєнний час Молодіжною вулицею. Перша назва - Кредитова, з 1920 - Королеви Ядвіги. З 1939 року носила ім'я російського поета Володимира Маяковського, з 1941 р. - ім'я українського поета Івана Франка. У післявоєнні часи знову Маяковського. Сучасна назва - з 1990-х рр.
Братковський Данило Богданович (р.н. невідомий-1702) - український поет і громадський діяч. У книзі віршів "Світ, розглянутий по частинах" (Краків, 1697) - видатній пам'ятці епіграматичної поезії - критикував суспільний лад Речі Посполитої. Був арештований. 1702 р. після тривалих катувань та суду не покаявся та був страчений на Ринковій площі у Луцьку.
На початку вулиці два будинки, споруджені за знайденими в архівах варіантами їх первісних проектів. Праворуч є будинок, на якому в ніші фігура святого з дитиною на руках, - це костельний дім, де в різні часи розташовувався ряд благодійних організацій, в тому числі і притулок для дітей-сиріт. В кінці вулиці є старовинний одноповерховий житловий будинок, який примикає до костельної дзвінниці. У люстрації Волинського воєводства 1789 року цей будинок згадується як аптека пана Жолковського, яка належить латинській кафедрі.
Текст: В.Пясецький, Ф.Мандзюк. Вулиці і майдани Луцька. — Луцьк, 2005
http://visitlutsk.com/photo/ua/vulicya-danila-bratkovskogo/