Міський семінар заступників директорів з виховної роботи
25.02.2014
25 лютого 2014 року педагоги та учні ЛНВК"Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №24-технологічний ліцей” радо вітали у стінах свогонавчального закладу учасників семінару -заступників директорів з виховної та правовиховної роботи навчальних закладів міста.
Насамперед гостям була надана можливість ближче познайомитись з роботою навчального закладу, його надбаннями та досягненнями, а також з організацією роботи закладу з проблем насильства та жорстокого поводження у дитячому середовищі.
Головний спеціаліст управління освітиЛуцької міської ради Клиш Людмила Михайлівна, відкриваючи семінар, підкреслилаактуальність даної теми: "Організація роботи з розв’язання проблем насильства в школі та заходи щодо профілактики жорстокості у дитячому середовищі” та наголосила на важливості спільної взаємодії всіх відповідальних служб для своєчасного виявлення фактів насильства в школі та за її межами.
На семінар було запрошено кандидата психологічних наук Східноєвропейського університету ім. Лесі Українки Мельника А.П., який презентував проект "Удосконалення роботи з підлітками девіантної поведінки”.
Під час семінару були розглянуті питання: "Насильство та його прояви у дитячому середовищі”(доповідач О.Є.Матвійчук, методист управління освіти Луцької міської ради), "Організація роботи з розв’язання проблем насильства в школі та заходи щодо профілактики жорстокості у дитячому середовищі” (Л.С. Вегера, заступник директора з виховної роботи ЛНВК), "Портрет агресивного підлітка. Рекомендації щодо поводження з агресивною дитиною” (А.І. Левчук, голова шкільного м/о класних керівників), "Взаємодія батьків та вчителів - необхідна умова у профілактиці конфліктів” (Т.В. Галабурда, класний керівник 7-А класу).
З метою практичного бачення вирішення проблеми насильства в школі гості були запрошені на виховний захід "Ми проти насильств, байдужості та жорстокості!”, який проводила заступник директора з виховної роботи Вегера Л.С. на базі 11-ОК групи (10-А класу). Родзинкою виховного заходу був театр тіней, який вразив глядачів своєю неординарністю.
Завершився семінар обговоренням спільних освітянських проблем та обміном приємних вражень.
Міський семінар учителів біології
19.02.2014
На базі нашого навчального закладу було проведено семінар вчителів біології м.Луцька. В рамках даного семінару цікавим був виступ шкільної агітбригади «Живчик» під гаслом «Ми за здоровий спосіб життя!», де школярі в театралізованій формі показали основні правила здорового способу життя, а саме: здорове харчування, заняття фізкультурою та спортом, відмова від шкідливих звичок. Яскравими фрагментами виступу агітбригади були: гімнастичний номер Мельник Яни, спортивний танець Антонюк Дарини та виступ спортивного клубу «Олімп» із номером бойового мистецтва.
Діти своїми закликами та піснями показували, що люди починають цінувати здоров’я, коли його втрачають.
Діти завершили виступ словами: «Хай щастить Вам і Вашим учням на шляху до власного здоров’я!»
Міський семінар педагогів-організаторів
24.04.2012
«Вибір професії – це друге народження людини»
Є.Клімов
24 квітня на базі нашого навчального закладу було проведено міський семінар педагогів-організаторів на тему: «Соціальні проблеми профорієнтації учнівської молоді. Пошуки раціональних засобів організації профорієнтаційної роботи». Семінар відкрила методист управління освіти Луцької міської ради Матвійчук Оксана Євгенівна.
Учасники семінару мали змогу ознайомитись з особливостями профорієнтаційної роботи в умовах профільного навчання, які підготувала практичний психолог школи Матвіюк Наталя Василівна. Роль педагога-організатора учнівського колективу у профорієнтаційній діяльності показала Сорока Наталія Миколаївна. Презентували свої профільні групи учні 21-ОК (Катамідзе М.) та 22-Т (Літвінчук І., Аршулік О.)Згодом на всіх гостей семінару чекав приємний сюрприз від ліцеїстів. Вони підготували смачний обід з млинцями, чаєм та тортом.
На завершення було проведено практичне заняття педагогом-організатором школиМаковецькою Оленою Василівною з учнями 8-Б класу на тему: «Учнівське самоврядування як засіб впливу на формування профорієнтації учнівської молоді». На даному занятті діти продемонстрували свої практичні знання та навички по профорієнтації, склали порадник «Як правильно обирати професію», а також пограли в гру «Відгадай професію».
Учасники семінару були дуже задоволені, отримали цікаву інформацію та масу позитивних вражень.
Міський семінар вчителів інформатики
24.11.2011
24 листопада 2011 року у нашому навчальному закладі було проведено міський семінар учителів інформатики з проблеми «Використання мережевих технологій для реалізації дистанційних форм навчання».
Мету, завдання семінару, основні аспекти дистанційного навчання озвучила Фролова Т.Г., методист управління освіти Луцької міської ради.
Учителі міста мали можливість ознайомитися з напрацюваннями наших педагогів. Сидорчук О.Л. презентувала можливості використання шкільного сайту. Учитель інформатики Стеблевець О.Л. запросив відвідати урок у 11кт групі (10 клас) з теми «Основні принципи дизайну слайдів. Стильове оформлення презентацій». Про можливості дистанційної форми навчання історії і її впровадження у свою практичну діяльність розповіла і учитель історії Прохорук С.Ф.
Активно долучились до виступів учителі НВК «Гімназія № 14». Про використання системи Мудле для організації навчання учнів старших класів розповів Гісь І.В., а про підтримку безперервного навчання учнів за допомогою блогу – Каліш Н.М.
Не залишились осторонь й інші, активно включившись в обговорення проблем впровадження мережевих технологій для реалізації дистанційних форм навчання на сучасному етапі розвитку освіти.
На завершення Гурний О.М., провідний спеціаліст управління освіти Луцької міської ради, ознайомив з проблемами і перспективами використання вільного програмного забезпечення у навчально-виховному процесі, а також окреслив коло завдань з підготовки до наступної зустрічі учителів інформатики міста.
Інформацію взято з сайту: http://licei24.ucoz.ru/news/seminar_informatiki/2011-11-25-37
Міський семінар-практикум вчителів економіки
4.11.2011
4 листопада 2011 року у нашому навчальному закладі відбувся семінар-практикум учителів економіки з проблеми «Економічні знання у формуванні компетентної особистості: місце, проблеми та перспективи».
Мету і основні завдання семінару озвучила О.В.Ковальчук, голова методичного об’єднання учителів економіки міста. Налаштувала усіх на плідну роботу Н.В.Григор’єва, завідувач відділу природничих дисциплін ВІППО.
Про проблеми і перспективи розвитку економічної освіти в Україні розповіла гостя з м. Харкова Л.М.Пужайчереда, викладач кафедри методики суспільно-гуманітарних дисциплін КВНЗ Харківської академії неперервної освіти, головний редактор журналу «Економіка в школах України». Вона ознайомила учасників семінару з новинками методичної літератури, які і презентував присутнім директор видавництва «Ранок».
Учителі міста та області мали можливість ознайомитися з творчою майстернею нашого учителя економіки Шостак О.В., яка велику увагу приділяє саме дослідно-експериментальній діяльності учнів. Її вихованці презентували присутнім свої проекти, які стали переможцями у різного рівня економічних конкурсах. Захоплюючу подорож по рідній землі запропонувала присутнім Савчук Л., представник шкільного інформаційного центру «Зелена Волинь». Учасник Всеукраїнського конкурсу «Молодь тестує якість» Куліш Н. (9а клас) розповів про результати дослідження ковбаси учнівською групою «Юний споживач». Переможець шкільної гри «Споживач світу» Зеленко О. (8б клас) запросила всіх до Японії. А учасниця конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт у секції «Економіка» Катамідзе М. (21ок група) розкрила основні аспекти розвитку тіньової економіки в Україні.
Підсумував роботу семінару «круглий стіл», на якому учителі економіки мали змогу поділитися досвідом, обговорити нагальні проблеми, намітити перспективи удосконалення своєї подальшої діяльності. Шостак О.В. розкрила своє бачення шляхів реалізації найбільш продуктивних методів, форм та засобів навчання з економіки як на уроці, так і в позаурочний час.
Методична гра «Особистісне зростання вчителя» та психологічна релаксація «Кольоротерапія» сприяли максимальному задоволенню від побаченого та почутого.